Liva İnşaat olarak yenilikçi tasarımıyla estetik ve uygun fiyatlı triplex çelik ev – villa sağlam, depreme dayanıklı ve estetik çelik yapı modelleri inşa ediyoruz.

Çelik konstrüksiyon ev yapımı ilk olarak projenin adım adım ve temelli olarak planlanmasını gerektirir. İlk olarak gerekli iletişimler kurularak bina hakkında belirli düşüncelerin şekillendirilmesi gerekir. Ardından elde edilecek olan proje ve projenin çizim aşaması gerçekleştirilmelidir. Bu aşamalardan sonra ise üretim kısmına geçmek mümkün olacaktır. Üretim kısmının ilk ve oldukça önemli basamağı zemin hazırlığıdır. Yapılacak bu hazırlığın ardından çerçeve belirlenir ve bu çerçevede birleştirme yapılır. Sonrasında da bu birleştirilmiş yapı kaplanır. İnşanın son aşaması ise yapıyı döşemektir.

Çelik konstrüksiyon ev konusunda çalışacağınız firma ile iş öncesi bu aşamaları konuşmanız gerekmektedir. Yalnızca çerçevesi belirlenip birleştirilmiş bir çelik ev ya da zemin hazırlığı gibi atlanmış bir basamak sorun yaratacaktır.

Çelik Konstrüksiyon Ev Modelleri

Özellikle çağımızda yükselen trend olan çelik konstrüksiyon evler modellerinde de çağa ayak uyduran modern izler barındırmaktadır. Evin yapısı elbette kişiselleştirilebilirdir. Temel yapıda ise tek katlı evden dubleks modellere, dubleks modellerden triplex çelik evlere kadar modelleri görmek mümkündür. Temel yapı seçimi sonrası evin tüm kişiselleştirilmeleri, inşa modeline uygun olarak yapılabilir.

Çelik Konstrüksiyon Ev Avantajları

Çelik konstrüksiyon evler sağladığı pek çok dayanıklılık avantajı ile kullanıcısına güven vermektedir. Depreme ve pek çok doğa olayına karşı olan güçlü duruşu ile çelik konstrüksiyon ev tercih edenlerin memnun kaldığı bir yapı türüdür. Ayrıca dayanıklılığı ve sağlamlığı ile paralel olarak uzun yıllar kullanılabilen çelik konstrüksiyon ev modelleri bu açıdan da avantaj sağlamaktadır. Montaj ve kurulumda da bu tip evler kolaylık sağlamaktadır. Bu avantajlarının yanı sıra çelik konstrüksiyon ev taşınabilir özellik göstermektedir.