25 Yıllık Çelik Ev Tecrübesi

Projelerinizin fizibilite aşamasından uygulama ve anahtar teslimine kadar ki tüm aşamalarında sizlerle
uluslar arası kalitede profesyonel hizmet vermekteyiz.

SAĞLAM PROJELER İLE GELECEĞİNİZDEKİ HUZURU İNŞA EDİYORUZ

Liva Çelik Ev firması olarak hedefimiz, inşaat sektöründe siz müşterilerimize en iyi, en hızlı, en düşük maliyetli projeleri gerçekleştirmektir. Bu konuda aşağıdaki faaliyet alanlarında sizlere, uzman personelimiz ve makina parkımız ile servis vermeyi arzu etmekteyiz. .

  • Alanında güvenilir bir firma olmak tek amacımızdır.
  • Hedefimiz verimli çalışarak ülkemize katma değer yaratmaktır.
  • İşlerimizde “sürekli gelişme” ilkesine göre hareket ederiz.

LİVA İNŞAAT ÇELİK EV - VİLLA

Tüm aşamalarını projelendirip anahtar teslimi teslim ettiğimiz çelik evler, teknik açıdan sunduğu avantajların yanı sıra tasarım bakımından da oldukça güzel bir görünüme sahiptir. Mükemmel bir görüntü oluşturan bu evler, ilk ortaya çıkışlarından beri insanların zihninde birçok soru bırakmaktadır. Betonarme binalardan çok daha depreme karşı dayanıklıdırlar.

Çelik yapı deneyimimiz ile, araştırmacı ve yenilikçi yapısı, değerlerine bağlılığı, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun teknik çözümler getirme yaklaşımı, ekonomik ve optimum çözüm üretme titizliği ile endüstriyel projelerinize hayat veriyoruz. Endüstriyel Tesisleri, Lojistik Tesisler, Yönetim Binaları, Laboratuvar Binaları, Ticaret ve Alışveriş Merkezleri, Eğitim Tesisleri…

Hizmet kalitesiyle birlikte, faaliyet alanını da genişletmeyi hedefleyen firmamız; Almanya, Yunanistan, Fransa, Avusturya, Romanya, Bosna Hersek, Rusya, Azerbaycan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve daha pek çok ülkede çelik ev projeleri gerçekleştirmekteyiz.